Буська

дитяча музична школа

Директор школи Керкало Ольга Кирилівна

Концерти 2019-го року

«Творимо,співаємо,радіємо…»

Під таким гаслом з 1 по 19 квітня проходить обласний фестиваль хорових колективів серед учнів старших класів мистецьких шкіл Львівщини. В Буській музичній школі у середу  відбувся  кущовий етап обласного конкурсу,де з’їхалися учнівські хорові колективи восьми музичних шкіл найближчих сусідніх районів: Бродівського,Золочівського,,Буського,Кам’янко-Бузького,Перемишлянського. Журі конкурсу,головою якого є професор кафедри хорового та оперно-симфонічного диригування Львівської національної музичної академії ім..М.Лисенка,заслужений артист України,Богдан Петрович Дерев’янко,дякували всім керівника хорових колективів,директорам шкіл за добру,професійну підготовку  дитячих колективів.

Буська ДМШ в гостях у колег з Перемишлян.

В рамках  Фестивалю гостинності «Від школи до школи» учні та викладачі Буської ДМШ  25 березня побували з концертною програмою в Перемишлянській  школі мистецтв.

Кращі учні інструменталісти,вокалісти,камерний оркестр,ансамбль пісні та музики «Зорецвіт» виступили перед колективом музичної школи. Зустріч двох колективів була теплою,плідною і корисною. Директори шкіл Ольга Керкало та Наталія Париляк  домовилися про постійну співпрацю між колективами.

«Віртуози Львова» у Буську.

У четвер,8 листопада, в Буській дитячій музичній школі з нетерпінням чекали гостей.  Переповнений зал - учні, їх батьки, викладачі з  великим захопленням зустрічали  виступ камерного оркестру «Віртуози Львова» на чолі з іменитими музикантами Сергієм Бурком, Володимиром Дудою.  Кожен концертний номер зустрічали бурхливими оплесками. Надзвичайно цікава програма, кожен твір легко сприймався дітьми. Неперевершеним було поєднання тріо бандуристок і камерного оркестру, який так вдало доповнював спів талановитих співачок.

І, звичайно, все відбувалося на одному диханні завдяки гарному супроводу ведучої Софії Іванової, яка легко знаходила спільну мову з дітьми, цікаво розповідала про колектив, композиторів, чиї твори виконувалися в концерті. 

По закінченні концерту  своїм захопленням від почутого поділилася заступник голови Буської  райдержадміністрації Тетяна Сай, побажала артистам творчих успіхів та виразила сподівання на наступні зустрічі  прекрасним колективом.

Статистика відвідування

Перегляди статей
26553

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі