Буська

дитяча музична школа

Директор школи Керкало Ольга Кирилівна

Концерти 2018 року.

«Низько кланяюсь ,тобі матусю…»

Звітний концерт учнів та викладачів школи ,присвячений Дню матері відбувся в неділю,13 травня, в Буській дитячій музичній школі. Талановиті діти дивували присутніх в залі слухачів своєю грою на музичних інструментах: Сашко Ковалик (сопілка),Сергій Ярміл (акордеон),Наталя Дітчук (гітара),Володимир Горошко (баян),Мар’яна Петришин (флейта),Марія Михайлів (бандура),Адріан Петришин (фортепіано). Маленькі вокалісти Галинка Копитко, Ангеліна Кузьмак, Юлія Коваль – дарували пісні присутнім в залі матерям. Цікавий і сучасний репертуар показали творчі колективи школи:хори старших і молодших класів (керівник Уляна Петришин),ансамбль бандуристів (керівник Стефанія Панкевич),камерний оркестр (керівник Ольга Керкало ),оркестр народних інструментів (керівник  Ярослав Килимник).

З великим захопленням сприймали слухачі  тріо бандуристок (С. Панкевич, В. Підгірна, О. Букета);піаністів О. Возняк та М. Вернюк, ансамбль «Мальви» (керівник С. Панкевич);фольклорний ансамбль (солістка Таня Турчиняк),струнний ансамбль (керівник Романюк Н.Е.),Вікторію Підгірну (вокал),Андрій Коник(баян), Роксолану Чорну та Катерину Лучкевич. Ведучими концерту були Стефанія Панкевич та Вікторія Підгірна. На завершення свята директор школи Ольга Керкало разом з заступником голови районної державної адміністрації Тетяною Сай привітали матерів та вручили цьогорічним конкурсантам відзнаки.

 

 

перша частина!

друга частина!

Візит гостинності Буської музичної школи.

  У неділю,18 березня,в рамках «Фестивалю гостинності: від школи до школи» учні та викладачі Буської музичної школи з концертною програмою побували в наших сусідів у місті Кам’янка-Бузька. Такий фестиваль започатковано департаментом з питань культури Львівської ОДА з метою обміну досвідом серед мистецьких шкіл області ,пожвавлення та активізації концертної діяльності шкіл.

Надзвичайно тепло зустрічали у концертному залі школи всіх виконавців. Юна Таня Туркевич вразила слухачів своїм вокальним талантом в супроводі фольклорного ансамблю (керівник Я.Килимник). Яскраво і професійно виступали учні інструменталісти : Адріан Петришин та Уляна Дубова – фортепіано; Анастасія Гачкевич та Ігор Пришляк – скрипка;Сергій Ярміл –акордеон. Бурхливими оплесками присутні в залі колеги-викладачі оцінювали виступи наших вокалістів - Уляни Петришин,Вікторії Підгірної,Стефанії Панкевич,баяніста Андрія Коника. Цікавим репертуаром та довершеним виконанням вразили слухачів ансамблі малих форм : тріо бандуристів –С.Панкевич,В.Підгірна,О.Букета;дует піаністів –О.Возняк та М.Вернюк; А.Гадзовський(флейта) та Л.Рускан(фортепіано); дует баяністів –А.Коник та Я.Килимник; інструментальний ансамбль –Н.Романюк, Л.Чорна,Р.Чорна, І.Коропецька, М.Вернюк,В.Бак. На завершення концерту виступили – камерний оркестр (керівник О.Керкало) та народний ансамбль пісні та музики «Зорецвіт». Стефанія Панкевич вела концертну програму легко і невимушено. Зустріч колективів обох шкіл була цікавою і незабутньою.

4 травня колектив Кам’янко-Бузької школи зробить зустрічний візит гостинності до нашої школи.

 

Статистика відвідування

Перегляди статей
26549

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі