Буська

дитяча музична школа

Директор школи Керкало Ольга Кирилівна

«Віртуози Львова» у Буську.

У четвер,8 листопада, в Буській дитячій музичній школі з нетерпінням чекали гостей.  Переповнений зал - учні, їх батьки, викладачі з  великим захопленням зустрічали  виступ камерного оркестру «Віртуози Львова» на чолі з іменитими музикантами Сергієм Бурком, Володимиром Дудою.  Кожен концертний номер зустрічали бурхливими оплесками. Надзвичайно цікава програма, кожен твір легко сприймався дітьми. Неперевершеним було поєднання тріо бандуристок і камерного оркестру, який так вдало доповнював спів талановитих співачок.

І, звичайно, все відбувалося на одному диханні завдяки гарному супроводу ведучої Софії Іванової, яка легко знаходила спільну мову з дітьми, цікаво розповідала про колектив, композиторів, чиї твори виконувалися в концерті. 

По закінченні концерту  своїм захопленням від почутого поділилася заступник голови Буської  райдержадміністрації Тетяна Сай, побажала артистам творчих успіхів та виразила сподівання на наступні зустрічі  прекрасним колективом.

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ!   7 квітня (неділя) відбудеться духовно-патріотичне свято «Молюсь за тебе, Україно!» Початок о 16 годині.  В приміщенні Буської дитячої музичної школи.
Учень 3 класу Буської ДМШ став дипломантом ІІ ступеня на обласному конкурсі юних баяністів  початкових мистецьких закладів. клас викладача Коника Андрія Михайловича.
28 лютого 2019 року в концертному залі Буської музичної школи виступив вокальний ансамбль відомої Державної академічної хорової капели "Дударик" на...
1 лютого 2019 року викладачі Буської музичної школи  народного відділу  (Я.Килимник, Н.Тимецька, О.Бекар та А.Коник) відвідали конференцію, яка відбулась в...
У четвер,8 листопада, в Буській дитячій музичній школі з нетерпінням чекали гостей.  Переповнений зал - учні, їх батьки, викладачі з ...

Корисні посилання